Відвідування студентами ННМІ лабораторії віртуальної реальності «Ulab» СумДУ стає доброю традицією

25 листопада 2023 року студенти першого курсу МЦ.м-306 ННМІ СумДУ разом з куратором, асистентом кафедри морфології Вячеславом Ілляшенком, відвідали лабораторію «Ulab». Це передова лабораторія з розробки навчальних проектів віртуальної та доповненої реальності, у тому числі і для студентів Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету.

Студенти-медики занурилися у віртуальну реальність анатомії людського тіла, мали можливість самостійно вивчати і досліджувати анатомічні структури, їх будову, топографію. Студенти високо оцінили роботу лабораторії «Ulab» і віртуальний анатомічний проект, який дозволив студентам по іншому подивитися на будову людського тіла. Застосування віртуальної реальності в анатомії дозволяє візуалізувати всі системи людського організму як окремо, так і у сукупності.

Студенти-першокурсники отримали позитивні враження і натхнення для подальшого навчання. Велика подяка керівнику лабораторії віртуальної і доповненої реальності «Ulab» Зубаню Юрію Олександровичу за цікаву і корисну екскурсію і плідну співпрацю.