Науково-інтелектуальний конкурс, приурочений до дня морфолога

23 жовтня 2023 року на кафедрі морфології відбувся науково-інтелектуальний конкурс, приурочений до дня морфолога, який датується 15-м жовтня (день пам’яті Андреаса Везалія). Участь у брейн-ринзі взяли студенти першого та другого курсів, об’єднавшись у три команди, підтримати які прийшли їхні одногрупники, однокурсники та викладачі.

Під час розв’язання складних нетривіальних питань студенти продемонстрували не лише теоретичні знання та практичні з анатомії людини, але й свої творчі таланти, які оцінювали члени журі: професор кафедри Сікора В.З., завідувачка кафедри Бумейстер В.І., завуч кафедри Ярмоленко О.С. та представниця студентського деканату Малюк І.Ю.

У фіналі брейн-рингу, після проведення чотирьох конкурсів було визначено загальну кількість балів, набраних командами. Перше місце за підсумками підрахунку балів зайняла Команда №2 (капітан Яковенчук Максим), друге місце – Команда №1 (капітан Голуб Дмитро) і третє місце – Команда №3 (капітан Гребенюк Анна).

Учасники брейн-рингу та вболівальники отримали незабутні враження та відчули надзвичайно необхідні сьогодні позитивні емоції. Вітаємо переможців! Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення нашого заходу, а насамперед Збройним Силам України за можливість його проведення!