Участь у міжнародній конференції «Морфологія 2023»

З 7 по 9 вересня 2023 року, на запрошення  Словацького анатомічного товариства, доцент кафедри морфології, к.б.н. Гринцова Наталія Борисівна  взяла участь у роботі міжнародної конференції «Морфологія 2023» (54-й Міжнародний конгрес з анатомії, 59-й симпозіум  з гістохімії). Конференція проходила у місті Мартін (Словаччина) та була організована Чеським та Словацьким анатомічними товариствами, Чеським товариством гістохімії та цитохімії та проходила на базі кафедри гістології та ембріології Університету Коменського в Братиславі, медичного факультету Єссеніуса в Мартіні.

Гринцова Н.Б. виступила з стендовою доповіддю «Adaptive rearrangements of rat’s pineal gland astrocytic glia after long-term exposure to heavy metal salts» в якій презентувала закордонним колегам результати власних досліджень у рамках завершення роботи над докторською дисертацією. Крім участі у пленарних засіданнях, Гринцова Н.Б. також мала змогу ознайомитися з роботою кафедри гістології та ембріології медичного факультету Єссеніуса в Мартіні, одного з найкращих університетів Словаччини. Разом  з чеськими та словацькими колегами-морфологами обговорено найбільш актуальні проблеми викладання гістології, цитології та ембріології, а також їх новітні метдичні розробки щодо дистанційного викладання предмету.