Рік викликів та успішності: ректор Василь КАРПУША відзвітував перед трудовим колективом СумДУ

У Сумському державному університеті відбулась конференція трудового колективу, на якій було обговорено підсумки роботи закладу у 2023 році та окреслено подальші перспективи діяльності.

Розпочався захід з приємної місії – вручення подяк від Міністерства освіти і науки. Відзнаки отримали директор центру технологій електронного навчання Юрій ЗУБАНЬ, начальник Центру телекомунікаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Андрій ДЄДКОВ і заступник відповідального секретаря приймальної комісії з питань роботи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти Василь НЕФЕДЧЕНКО. Також були вручені дипломи переможцям конкурсу «Кращий науково-педагогічний працівник СумДУ».

У своєму виступі з основного питання порядку денного конференції Василь КАРПУША передусім відзначив злагоджену і продуктивну роботу всього колективу, що забезпечує успішність університету: «2023 рік став одним із найбільш успішних років за історію СумДУ. Це свідчить про те, що люди, які працюють в університеті, творять диво».

Він подякував кожному співробітнику СумДУ, а також воїнам Збройних сил України за те, що сьогодні маємо можливість працювати та досягати результатів.