online-лекція професора Університету Кембріджа Dr Robert H. Whitaker

23 лютого відбулась чергова online-лекція професора Університету Кембріджа Dr Robert H. Whitaker, яка була присвячена клінічним проблемам іррадіюючого болю. У першій частині лекції були розглянуті загальні особливості та механізми виникнення і розповсюдження іррадіюючого болю. У другій частині лекції було висвітлено досить поширену проблему больових відчуттів, пов’язаних з травмуванням при падінні на витягнуту руку. Застосовуючи приклади з клінічної практики і супроводжуючи їх даними, отриманими за допомогою методів променевої діагностики, доктор R. H. Whitaker змістовно охарактеризував патоморфологічну основу виникнення і зони локалізації больових відчуттів при різних видах травматичних пошкоджень кісток, суглобів і зв’язок грудного поясу та верхньої кінцівки. Саме клінічні аспекти обговорюваної проблеми надзвичайно зацікавили студентів, які отримали вичерпні відповіді на свої питання в ході завершальної дискусії.