На кафедрі морфології викладають дисципліну за вибором «Проблемно-орієнтоване навчання з клініко-анатомічного спрямування»

10 листопада 2023 року студенти обговорювали кейс неврологічного спрямування. Заняття проводила лікар-невролог Теслик Т.П. Під час розбору ситуаційної задачі всім студентам надавалась можливість поділитися своїми думками та провести на свій розсуд аналіз, вирішення проблеми як в питанні діагностики так і диференційної діагностики, методів лікування інсультних хворих. Викладач, заслухавши виступи студентів, відбирав суперечливі думки та пропонував більш детально їх обговорити. Студенти на цьому занятті мали можливість навчитися проводити неврологічний огляд, досліджувати координицію рухів та деякі синдроми їх розладів.