Конкурс на кращий анатомічний малюнок, препарат, мультимедійну презентацію, комп’ютерну графіку, гіпсову скульптуру “Imago Anatomica”

На кафедрі морфології 12.12.2019 року відбувся фінальний тур щорічного конкурсу на кращий анатомічний малюнок, препарат, мультимедійну презентацію, комп’ютерну графіку, гіпсову скульптуру “ImagoAnatomica”.

“ImagoAnatomica” – це новий крок до творчості, за яким обов’язково підуть результати, перемоги і високі досягнення в усвідомленні дивовижної й унікальної будови тіла людини та успішної здачі не тільки іспиту з анатомії, а й подальшого навчання. Вивчення анатомії людини є базою для належного засвоєння клінічних дисциплін.Саме про це говорить відомий вислів «Anatomia fundamentum medicinae est» (Анатомія є фундаментом медицини). Тому цей конкурс проводиться як мотивувальний і освітній захід. Також метою проведення конкурсу було підвищення якості навчання студентів медичного вузу, створення умов обміну і розвитку активного творчого співробітництва між викладачами та студентами.

Кожна робота була віддзеркаленням внутрішнього світу учасника, кожен студент вклав у свій витвір власне розуміння і креативне сприйняття гармонійності тіла людини.

У конкурсі взяли участь студенти першого та другого курсів медичного інституту СумДУ.

Вітаємо переможців у номінації «Анатомічний препарат»:

• I місце – Жукова Ксенія, МЦ.м 801 група
  • II місце – Шаповал Тетяна, МЦ.м 804 група
  • III місце –Янко Ілля, МЦ.м 801група

У номінації «Анатомічний малюнок»:

• I місце – Мерил Шаржу (MerinShayu), МЦ.м 922 група
  • II місце – Йаа Помаа Ані-Агйей, МЦ.м 910 група

У номінації «Презентація»:

• I місце – Ойенійі Айомікун Лоренс(OyeniyiAyomikunLawrence), МЦ.м 910 група
  • II місце – Елізабет Мішель Сакі (ElizabethMichelleSackey), МЦ.м 910 група
  • III місце – Сьюзан Амарачі (JoeOnwuejeSusanAmarachi), МЦ.м 910 група

Окремо відзначаємо унікальну роботу в номінації «Скульптура», яку виготовила студентка МЦ.м 915 групи, Cонам Cингх (SonamSingh).

Усі конкурсні роботи студентів оцінювали журі з професорсько-викладацького складу.

Переможці та учасники отримали додаткові бали до поточної успішності, грамоти та подарунки.

Висловлюємо подяку провідному факівцю кафедри морфології Тернюк Катерині В′ячеславівні та студенту МЦ.м 801 Слюсаренко Максиму за допомогу в організації заходу.

Окрему подяку виражаємо ведучому конкурсу студенту МЦ.м 801 Янко Іллі за професійну англійську мову.