Колоквіум з написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +

У рамках гранту Жанна Монне програми Erasmus+, що отримала кафедра громадського здоров’я Медичного інституту СумДУ у 2018 р., 31 жовтня 2019 р. відбулася перша зустріч серії інформаційно-тренувальних зустрічей для підготовки до написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +. Доповідач – Сергій Кириленко – співавтор і виконавець гранту Jean Monnet grant 599989 MedEUk, докладно розповів про програму, ознайомив співробітників кафедр з основними напрямками та пріоритетами програми, веб-сайтом платформи Ерасмус.

У виступі доповідач вдало поєднував розповідь про програму зі власним досвідом написання та виконання гранту і особистим викладацьким досвідом під час перебування у Бразилії. Доповідач надав слухачам, через електронні скриньки, важливу інформацію та аплікаційні форми програми Жанна Монне. На зустрічі були присутні і активно працювали асистенти кафедри морфології: Дмитрук Сергій Миколайович, Пернаков Микола Станіславович, Ілляшенко В’ячеслав Юрійович. На наступній зустрічі заплановано розглянути особливості процедури подання та реалізації гранту, тонкощі написання «вдалого» резюме.