Колоквіум з написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +

У рамках гранту Жанна Монне програми Erasmus+, що отримала кафедра громадського здоров’я Медичного інституту СумДУ у 2018 р., 31 жовтня 2019 р. відбулася перша зустріч серії інформаційно-тренувальних зустрічей для підготовки до написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +. Доповідач – Сергій Кириленко – співавтор і виконавець гранту Jean Monnet grant 599989 MedEUk, докладно розповів про програму, ознайомив співробітників кафедр з основними напрямками та пріоритетами програми, веб-сайтом платформи Ерасмус.

У виступі доповідач вдало поєднував розповідь про програму зі власним досвідом написання та виконання гранту і особистим викладацьким досвідом під час перебування у Бразилії. Доповідач надав слухачам, через електронні скриньки, важливу інформацію та аплікаційні форми програми Жанна Монне. На зустрічі були присутні і активно працювали асистенти кафедри морфології: Дмитрук Сергій Миколайович, Пернаков Микола Станіславович, Ілляшенко В’ячеслав Юрійович. На наступній зустрічі заплановано розглянути особливості процедури подання та реалізації гранту, тонкощі написання «вдалого» резюме.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

[contact-form-7 404 "Not Found"]