Вітаємо Теслик Тетяну Петрівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Захист дисертаційної роботи Тетяни Петрівни Теслик на тему: «Морфофункціональні зміни в легенях за умов алоксанової гіперглікемії (анатомо-експериментальне дослідження)» відбувся 14 лютого 2020 року  на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.05 при Сумському державному університеті МОН України.

Робота виконана під керівництвом доктора медичних наук, професора Віталія Зіновійовича Сікори в Сумському державному університеті.

Офіційними опонентами дисертації виступили:

– Юрій Ярославович Кривко, доктор медичних наук, професор, ректор ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».

– Василь Степанович Пикалюк, доктор медичних наук, професор, професор кафедри фізіології людини та тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Бажаємо Татьяні Петрівні творчої наснаги та подальших наукових звершень!