Вітаємо Теслик Тетяну Петрівну з успішним захистом кандидатської дисертації!

Захист дисертаційної роботи Тетяни Петрівни Теслик на тему: «Морфофункціональні зміни в легенях за умов алоксанової гіперглікемії (анатомо-експериментальне дослідження)» відбувся 14 лютого 2020 року  на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.051.05 при Сумському державному університеті МОН України.

Робота виконана під керівництвом доктора медичних наук, професора Віталія Зіновійовича Сікори в Сумському державному університеті.

Офіційними опонентами дисертації виступили:

– Юрій Ярославович Кривко, доктор медичних наук, професор, ректор ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського».

– Василь Степанович Пикалюк, доктор медичних наук, професор, професор кафедри фізіології людини та тварин Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Бажаємо Татьяні Петрівні творчої наснаги та подальших наукових звершень!

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

[contact-form-7 404 "Not Found"]