Нові можливості від освітньої програми Coursera

Шановні студенти, освітня платформа COURSERA пропонує безкоштовні онлайн курси для студентів з України. Це дасть Вам можливість:
1. Удосконалити знання, отримані, на практичних заняттях в університеті за допомогою аудіо-та відео-контенту.
2. Перевірити отримані знання шляхом складання запропонованих тестів
3. Відпрацювати пропущені теми занять та модулі за умови надання звітів про проходження тесту та отримання сертифікату щодо закінчення курсу.
4. Мати змогу саморозвитку та підготовки до занять у наступних семестрах.
Безумовно, запропоновані курси дають знання з дисципліни на початковому рівні і не є аналогами навчального процесу в університеті, але його ефективним доповненням. Тому, у разі відпрацювання певних тем на позитивну оцінку ваш бал становитиме 60% .
Для отримання безкоштовного доступу до освітніх матеріалів необхідно зареєструватися на навчальній платформі за посиланням
https://www.coursera.org/programs/sums-kii-dierzhavnii-univiersitiet-learning-program-b07jd з аккаунта СумДУ !