Наша колега на стажуванні у Словаччині

Доцент кафедри морфології, к.б.н. Гринцова Наталія Борисівна взяла участь у програмі підвищення кваліфікації Erasmus+ ( 02.05.2022 – 15.05.2022 ) на базі кафедри анатомії Університету Павла Йозефа Шафарика у м. Кошицях, Словаччина. Основний зміст мобільності полягав в участі у навчальному тренінгу для розвитку педагогічних навичок та навичок проектування навчальних програм. Гринцова Н.Б. разом з словацькими колегами- морфологами прийняла участь у розробці навчальної програми «Production of English dubbing to educational videos-Dissection of thorax (digitalizatron of anatomy classes) (Створення англійського дубляжу до навчальної відео- програми «Розтин грудної клітки (дигіталізатор занять з анатомії»). Навчальна програма розроблялася у рамках Європейського гранту VVGS-2021-1972 (02.11.2021-31.10.2022). Проведено підготовку анатомічних об’єктів з відеозаписом програми тренувань англійською мовою. Разом зі словацькими колегами проведені практичні заняття з анатомії зі студентами з використанням розробок навчальної програми. Створено дидактичні відео англійською мовою, які планується використовувати у навчальному процесі.