Вітаємо колег з отриманням престижних сертифікатів !!!

Поздоровляємо викладачів кафедри морфології ННМІ СумДУ Понирко Аліну Олексіївну та Рябенко Тетяну Василівну з успішним закінченням курсів «Інтернаціоналізація освіти. Нові та інноваційні методи навчання.Реалізація міжнародних освітніх проектів у фінансовій перспективі ЄС» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. Ці сертифікати стали результатом відвідування ними 2-місячних курсів, які на базі COLLEGIUM CIVITAS проводилися найкращими спікерами. Стажування передбачало ряд онлайн-конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, топові лектори, приємна аудиторія. По завершенню стажування слухачі отримали сертифікат 180 год (6 кредитів ECTS).

Кафедра морфології вітає колег з отриманням престижних сертифікатів та сподівається на подальшу співпрацю з Університетом Collegium Civitas у місті Варшава, Польща у рамках інших спільних заходів – науково-практичних конференцій, семінарів та тренінгів.