СумДУ суттєво покращив свої позиції у рейтингу молодих університетів світу від Times Higher Education

Одне із найавторитетніших у галузі вищої освіти міжнародне агентство Times Higher Education 23 червня опублікувало результати рейтингу молодих університетів світу THE Young University Rankings.

Сумський державний університет значно покращив свої позиції порівняно з минулим роком, перемістившись з топ-групи 351-400 на 144 місце. Цьогоріч до рейтингу THE Young University Rankings увійшло 475 «молодих» університетів (минулого року – 414).

Сумський державний університет – єдиний український заклад вищої освіти, представлений у цьому рейтингу.

Рейтинг THE Young University Rankings оцінює університети світу відповідно до їх ключових напрямів діяльності: навчання, дослідження, передача знань, міжнародна співпраця.

З повним переліком університетів, які потрапили до рейтингу THE Young University Rankings, можна ознайомитись за посиланням.