Олімпіада з анатомії: самовдосконалення через інтелектуальні змагання!

28 грудня на кафедрі морфології Медичного інституту СумДУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з анатомії людини. 20 найкращих студентів мали можливість творчо застосувати набуті знання для вирішення нетривіальних питань з предмету та продемонструвати вміння застосовувати клінічне мислення для розв’язання ситуацій з медичної практики.

За підсумками інтелектуального змагання І місце виборола студентка групи МцМ-201 Куськова Мирослава. На ІІ місці – Костюк Катерина (група МцМ-201). ІІІ місце розділили між собою Пронь Вероніка (група МцМ-215) та Лохоня Ксенія (група МцМ-201). За рішенням журі олімпіади переможцям надано право отримання відповідної підсумкової оцінки з навчальної дисципліни «Анатомія людини» без складання екзамену.

Вітаємо переможців олімпіади! Дякуємо всім учасникам!