Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Статті

І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків

3 2

    17.12.2016 відбувся І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків. Метою з'їзду було налагодження зв'язків, передача досвіду між студентами медичних ВНЗ. Наш медичний інститут представили студенти: Муравський Дмитро, Свириденко Діана, Січненко Дмитро, Курочка Євген, Удовиченко Станіслав. 

Детальніше...

Конференція

ppJLuO5vhc

     Студенти медичного інституту взяли участь в II Всеукраїнській конференції по експериментальній хірургії.

   13-15 листопада 2015 року студентка 4 курсу О.С. Максимова та студент 3 курсу Д.В. Муравський взяли участь у ІІ Всеукраїнській конференції з експериментальної хірургії, яка відбулась на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 

Детальніше...

Що? Де? Коли?_Анатомія

H29 h3C0348

   8.11.2016 року на базі кафе "Спорт-лайн" (СумДУ) пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?_Анатомія" від НТСА МІ, кафедри Нормальної анатомії людини, Студентського деканату СумДУ, UMSA.   

Детальніше...

Візит морфологів до Словаччини

PA190199     

      18-21 жовтня 2015 р.делегація викладачів кафедри нормальної анатомії людини у складі професора кафедри Бумейстер В.І., асистента кафедри Приходько О.О. та студентів 6 курсу Масленко А.О. та 4 курсу Масксимової О.С. пройшли стажування на базі Академічного товариства Міхала Балудянського у м.Братислава(Словаччина) з питань перспективних напрямів наукових дослідженнь та сучасних методів викладання. 

Детальніше...