Участь викладачів кафедри у міжнародній науковій конференції з медицини у Латвійському університеті

23-24 квітня 2021 року у Латвійському університеті у дистанційному форматі відбулася 79th International Scientific Conference on Medicine. На конференції були висвітлені актуальні питання сучасних наукових напрямків клінічної та експериментальної медицини, фармакології та системи охорони здоров’я в цілому. У конференції взяли участь близько 2500 науковців з усього світу. Як результат  колаборації викладачів кафедри морфології СумДУ та кафедри анатомії людини ХМНУ (доц. Приходько О.О., проф. Бумейстер В.І., доц. Ярмоленко О.С., доц. Дмитрук С.Н., ас . Авілова О.В.) була підготовлена та представлена на конференції постерна доповідь на тему: “Ультраструктурні зміни гемокапілярів тимусу в умовах загальної дегідратації”. Доповідь викликала зацікавленість наукової спільноти, її основні положення були обговорені у форматі дискусії, учасники якої відзначили актуальність та високий рівень проведеного дослідження.