Майбутні лікарі занурились у віртуальну реальність

15 березня 2023 року студенти першого курсу Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету відвідали навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab». Це унікальна лабораторія, за допомогою якої можна побудувати віртуальні навчальні об’єкти для різних освітніх програм. Зокрема, лабораторія дає можливість візуалізації різних органів, судин, нервів та лімфатичних вузлів людського тіла. Студенти мали змогу самостійно знаходити різноманітні анатомічні структури людського тіла, вивчати їх розташування у тілі людини та дослідити їх структуру. Застосування віртуальних технологій у навчанні з анатомії людини значно покращить знання майбутніх лікарів.