Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

1 1

     20-21 квітня в Сумському державному університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених "Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини".

Детальніше...

«БРЕЙН-РИНГ» з топографічної анатомії та оперативної хірургії

6 QBYZlAwVOPs

  11 квітня 2017 року відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з топографічної анатомії та оперативної хірургії  серед студентів Медичного інституту. Гра була націлена мотивувати студентів до вивчення топографічної анатомії та оперативної хірургії, розвинути інтелектуальні здібності, командний дух та ораторський хист.    

Детальніше...

Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою)

image 1     30 березня 2017 року у Харківському національному медичному університеті відбулася науково-практична конференція в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою).  

Детальніше...

Конкурс на кращий анатомічний малюнок, анатомічний препарат, мультимедійну презентацію, гіпсову скульптуру

DSC 0585

Вітаємо переможців!   

У конкурсі на кращий малюнок    

Детальніше...

І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків

3 2

    17.12.2016 відбувся І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків. Метою з'їзду було налагодження зв'язків, передача досвіду між студентами медичних ВНЗ. Наш медичний інститут представили студенти: Муравський Дмитро, Свириденко Діана, Січненко Дмитро, Курочка Євген, Удовиченко Станіслав. 

Детальніше...