VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України

PhotoG

2-4 жовтня 2019 року в Одеському національному медичному університеті пройшов VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України.

Представники кафедри морфології Медичного інституту СумДУ професори Сікора Віталій Зіновійович та Ткач Геннадій Федорович, аспіранти Максимова Олена Сергіївна, Теслик Тетяна Петрівна та Тимакова Олена Олександрівна представили на VII Конгресі наукового товариства АГЕТ декілька доповідей, взяли участь у семінарах та обговореннях останніх досягнень у сучасній морфології.

Спеціальним спікером Одеського VII Конгресу НТ АГЕТ став професор, директор Міжнародного центру з вивчення та досліджень в галузі естетичної медицини (International Centre for Study and Research in Aestetic and Physiologic Medicine) Мауріціо Чеккарéллі. Він вважається засновником естетичної медицини, як науки в світовому масштабі. З 1985 року опублікував понад 800 робіт.

20191003 143737

Під час урочистостей з нагоди відкриття Конгресу президент НТ АГЕТ України, член-кореспондент НАМН України професор Ю.Б. Чайковський високо оцінив наукові здобутки співробітників Медичного інституту СумДУ та вручив вищу відзнаку НТ АГЕТ України «Золота медаль В.О. Беца»: д.мед.н. професору кафедри морфології СумДУ Сікорі Віталію Зіновійовичу – за досягнення у морфологічній науці та д.мед.н.  професору кафедри морфології СумДУ Ткачу Геннадію Федоровичу – за ребальзамування тіла М.І. Пирогова та досягнення у морфологічній науці.

PochesnyDiplom1

PochesnyDiplom2