Фінал конкурсу малюнків та презентацій на анатомічну та гістологічну тематики від студентського наукового гуртка кафедри морфології

20.12.17 року відбувся фінал конкурсу малюнків та презентацій на анатомічну та гістологічну тематики від студентського наукового гуртка  кафедри морфології.

На конкурс було представлено 27 робіт від найактивніших студентів, але до фіналу було відібрано декілька робіт, автори яких презентували їх для всіх присутніх.

Призові місця серед малюнків посіли:

• 1 місце – Балабан Юлія, ЛС-603, «Тело - это средство выражения взглядов и убеждений»;
  • 2 місце – Заєць Олександра, МЦм-704, «Істина»;
  • 3 місце – Колногуз Альона, ЛС-601, «Кровообіг плода».

З-поміж презентацій призові місця розподілились так:

• 1 місце – Екпе Онініечі Піс Ібітору, Акані Самуел Олувакайоде, ЛС-621, «Limbic system»;
  • 2 місце – Ксаба Сібонгумуса, ЛС-623, Онуона Джачі Доріс ЛС-622, «Heart»;
  • 3 місце – Гончарова Ксенія, Харченко Анастасія, ЛС-601, «Методи люмінісцентної мікроскопії в гістології»;
  • 4 місце – Едійокун Омодара ЛС-622, Ебосон Сандра ЛС-625, «Glossopharyngeal nerve».

Також перше місце зайняла робота Дегтярьової Анастасії, ЛС-616, «Серцево-судинна та нервова система людини», яка була оцінена поза конкурсом. Переглянути її можна у малій залі кафедри морфології.

Усі учасники конкурсу отримають додаткові бали до поточної успішності студента з відповідних дисциплін: анатомія людини, гістологія, цитологія та ембріологія.

Дякуємо за участь та вашу активність і запрошуємо всіх прийняти участь у наступному конкурсі малюнків від студентського наукового гуртка кафедри морфології!

Бажаємо всім успіхів та творчої наснаги!!!