Велика освітянська родина СумДУ відзначає День знань

Новий навчальний рік знову – в умовах війни, отже, освітній процес у СумДУ буде проходити у змішаному форматі, бо безпека його учасників – наш головний пріоритет.

Університет максимально забезпечить можливість проведення аудиторних занять в облаштованих укриттях, з безперебійним енергопостачанням та інтернетом, а завдяки професійним і прогресивним викладачам студенти незмінно отримають якісні знання.

Попри те, що агресор підступно і цинічно порушує права української молоді на здобуття освіти, студенти Сумського державного університету демонструють високий рівень знань, інтелектуальних, творчих і спортивних здібностей.

Це – результат нашої спільної потужної командної роботи: викладачів, студентів, управлінського менеджменту, батьків.

Раді вітати в нашій університетській родині першокурсників. Ви стаєте частиною дружньої команди, де кожен має можливість знайти друзів та однодумців, реалізувати свій потенціал та здійснити свої професійні мрії.

Бажаємо всім віри у власні сили, натхнення, творчих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.

З Днем знань!