Доцент кафедри морфології Ольга Приходько взяла участь у роботі 21-го Конгресу Міжнародної Федерації Анатомів (IFAA 2024). The 21st Congress of the International Federation Association of Anatomists in conjunction with the 74th Annual Meeting of the Korean Association of Anatomists (IFAA 2024) (https://ifaa2024.org/about/message.php), що проходив з 5 по 8 вересня 2024 року у місті Кванджу, Республіка Корея.

Ольга Приходько виступила з доповіддю на тему: Challenges of Teaching Anatomy in Ukraine in 2023″, в якій вона презентувала основні виклики та особливості викладання анатомії в умовах сучасних реалій України. Виступ викликав значну зацікавленість та обговорення серед колег-анатомів з різних країн світу. Вона розповіла про адаптацію навчального процесу в умовах постійних обстрілів, перебоїв з електрикою та інтернетом, а також стресу, який переживають як студенти, так і викладачі. Доповідь також торкнулася питань безпеки під час навчання та збереження якості освіти. Крім того, Ольга Приходько відвідала круглі столи, де обговорювали інноваційні стратегії створення анатомічних досліджень та питання  освіти як сфери безперервного розвитку в 21 столітті.

Основна тема конгресу IAFF 2024 – «iNNO-ANAT» (інноваційна анатомія). З огляду на стрімкий розвиток технологій за останнє десятиліття, ця тема безсумнівно викликала багато дискусій та обговорень на сесіях, що проходили на конгресі. Також на відвіданому заході відбулися: семінари, де були обговорені питання рівності та різноманіття в анатомії; розвитку навчальних програм в епоху технологій, етичні питання щодо донорства тіл і їх використання та ін.

Завдяки насиченій науковій програмі, яка охоплювала широкий спектр актуальних тем, цей конгрес став не лише важливою подією в житті анатомів усього світу, як науковців, але й надав унікальну можливість для обміну досвідом, встановлення нових наукових контактів та розвитку міжнародної співпраці у галузі анатомії.