Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Візит морфологів до Словаччини

PA190199     

      18-21 жовтня 2015 р.делегація викладачів кафедри нормальної анатомії людини у складі професора кафедри Бумейстер В.І., асистента кафедри Приходько О.О. та студентів 6 курсу Масленко А.О. та 4 курсу Масксимової О.С. пройшли стажування на базі Академічного товариства Міхала Балудянського у м.Братислава(Словаччина) з питань перспективних напрямів наукових дослідженнь та сучасних методів викладання. 

Подробнее...

Участь науковців кафедри у роботі VI національного конгресу анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (м. Запоріжжя).

2015 09 25     

      16-18 вересня 2015 року делегація нашої кафедри у складі проф. В.І. Бумейстер, асистента О. В. Коренькова, О. О. Приходько, аспіранта О. Мірошніченко взяла участь у VIнаціональному конгресі анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України, який відбувся у Запорізькому державному медичному університеті.   

Подробнее...

Вітання

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

  

Сьогодні, 3 квітня 2015 р., свій 70-й день народження святкує

видатний український педагог та вчений

доктор медичних наук, професор

feerverk1feerverk

Сікора Віталій Зіновійович!

  

Кафедра анатомії людини медичного інституту СумДУ в особі кожного співробітника висловлює щирі і найтепліші поздоровлення у цей, без сумніву, важливий день! 

Подробнее...

Слісаренко Олександр Володимирович – кандидат медичних наук

22 грудня 2014 р. Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України своєю ухвалою затвердила рішення спеціалізованої вченої ради Державного Закладу «Луганський державний медичний університет» МОЗ України 29.600.04 про присудження наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 «Нормальна анатомія» Слісаренку Олександру Володимировичу.

Колектив кафедри вітає Олександра Володимировича з цією важливою подією і зичить йому нових творчих успіхів на науковій ниві. 

 

Подробнее...

Логоша Андрій Іванович – кандидат медичних наук

22 грудня 2014 р. Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України своєю ухвалою затвердила рішення спеціалізованої вченої ради Державної Установи «Кримський державний медичний університет імені С.І. Георгієвського» Д 52.600.02 про присудження наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 «Нормальна анатомія» лікарю-хірургу Сумської ЦРКЛ Логоші Андрію Івановичу.

Колектив кафедри вітає Андрія Івановича з цією важливою подією і зичить йому нових творчих успіхів на науковій ниві. 

 

Подробнее...