Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою)

image 1     30 березня 2017 року у Харківському національному медичному університеті відбулася науково-практична конференція в рамках ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою).  

Подробнее...

І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків

3 2

    17.12.2016 відбувся І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків. Метою з'їзду було налагодження зв'язків, передача досвіду між студентами медичних ВНЗ. Наш медичний інститут представили студенти: Муравський Дмитро, Свириденко Діана, Січненко Дмитро, Курочка Євген, Удовиченко Станіслав. 

Подробнее...

Що? Де? Коли?_Анатомія

H29 h3C0348

   8.11.2016 року на базі кафе "Спорт-лайн" (СумДУ) пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?_Анатомія" від НТСА МІ, кафедри Нормальної анатомії людини, Студентського деканату СумДУ, UMSA.   

Подробнее...

Конференція

ppJLuO5vhc

     Студенти медичного інституту взяли участь в II Всеукраїнській конференції по експериментальній хірургії.

   13-15 листопада 2015 року студентка 4 курсу О.С. Максимова та студент 3 курсу Д.В. Муравський взяли участь у ІІ Всеукраїнській конференції з експериментальної хірургії, яка відбулась на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 

Подробнее...