Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Статті

Що? Де? Коли?_Анатомія

H29 h3C0348

   8.11.2016 року на базі кафе "Спорт-лайн" (СумДУ) пройшла інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?_Анатомія" від НТСА МІ, кафедри Нормальної анатомії людини, Студентського деканату СумДУ, UMSA.   

Детальніше...

Конференція

ppJLuO5vhc

     Студенти медичного інституту взяли участь в II Всеукраїнській конференції по експериментальній хірургії.

   13-15 листопада 2015 року студентка 4 курсу О.С. Максимова та студент 3 курсу Д.В. Муравський взяли участь у ІІ Всеукраїнській конференції з експериментальної хірургії, яка відбулась на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 

Детальніше...

Участь науковців кафедри у роботі VI національного конгресу анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (м. Запоріжжя).

2015 09 25     

      16-18 вересня 2015 року делегація нашої кафедри у складі проф. В.І. Бумейстер, асистента О. В. Коренькова, О. О. Приходько, аспіранта О. Мірошніченко взяла участь у VIнаціональному конгресі анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України, який відбувся у Запорізькому державному медичному університеті.   

Детальніше...

Візит морфологів до Словаччини

PA190199     

      18-21 жовтня 2015 р.делегація викладачів кафедри нормальної анатомії людини у складі професора кафедри Бумейстер В.І., асистента кафедри Приходько О.О. та студентів 6 курсу Масленко А.О. та 4 курсу Масксимової О.С. пройшли стажування на базі Академічного товариства Міхала Балудянського у м.Братислава(Словаччина) з питань перспективних напрямів наукових дослідженнь та сучасних методів викладання. 

Детальніше...

Вітання

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

  

Сьогодні, 3 квітня 2015 р., свій 70-й день народження святкує

видатний український педагог та вчений

доктор медичних наук, професор

 

feerverk1feerverk

Сікора Віталій Зіновійович!

  

Кафедра анатомії людини медичного інституту СумДУ в особі кожного співробітника висловлює щирі і найтепліші поздоровлення у цей, без сумніву, важливий день! 

Детальніше...