Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Статті

Колоквіум з написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +

1 1
 
У рамках гранту Жанна Монне програми Erasmus+, що отримала кафедра громадського здоров'я Медичного інституту СумДУ у 2018 р., 31 жовтня 2019 р. відбулася перша зустріч серії інформаційно-тренувальних зустрічей для підготовки до написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +. Доповідач – Сергій Кириленко – співавтор і виконавець гранту Jean Monnet grant 599989 MedEUk, докладно розповів про програму, ознайомив співробітників кафедр з основними напрямками та пріоритетами програми, веб-сайтом платформи Ерасмус.
 

Детальніше...

З нагоди 80-річчя кандидата медичних наук, доцента Ільїна Валерія Юхимовича

feerverk

feerverk

Ильин В

23 жовтня виповнилось 80 років з дня народження видатного вченого, викладача, колишнього завідувача курсом Топографічної анатомії та оперативної хірургії Сумського державного університету, кандидата медичних наук, доцента Ільїна Валерія Юхимовича.

Детальніше...

Аканні Самуель та Рубан Кирило – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фундаментальна медицина» (англійською мовою)

3

Вітаємо Аканні Самуеля та Рубана Кирила з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фундаментальна медицина» (англійською мовою), який відбувся 25 квітня 2019 року в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. 

Детальніше...

VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України

PhotoG

2-4 жовтня 2019 року в Одеському національному медичному університеті пройшов VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України.

Детальніше...

Савченко Антон посів ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

5

18-19 квітня 2019 року у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії. 

Детальніше...