Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Конференція

ppJLuO5vhc

     Студенти медичного інституту взяли участь в II Всеукраїнській конференції по експериментальній хірургії.

   13-15 листопада 2015 року студентка 4 курсу О.С. Максимова та студент 3 курсу Д.В. Муравський взяли участь у ІІ Всеукраїнській конференції з експериментальної хірургії, яка відбулась на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. 

Детальніше...

Візит морфологів до Словаччини

PA190199     

      18-21 жовтня 2015 р.делегація викладачів кафедри нормальної анатомії людини у складі професора кафедри Бумейстер В.І., асистента кафедри Приходько О.О. та студентів 6 курсу Масленко А.О. та 4 курсу Масксимової О.С. пройшли стажування на базі Академічного товариства Міхала Балудянського у м.Братислава(Словаччина) з питань перспективних напрямів наукових дослідженнь та сучасних методів викладання. 

Детальніше...

Участь науковців кафедри у роботі VI національного конгресу анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (м. Запоріжжя).

2015 09 25     

      16-18 вересня 2015 року делегація нашої кафедри у складі проф. В.І. Бумейстер, асистента О. В. Коренькова, О. О. Приходько, аспіранта О. Мірошніченко взяла участь у VIнаціональному конгресі анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України, який відбувся у Запорізькому державному медичному університеті.   

Детальніше...

Вітання

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

  

Сьогодні, 3 квітня 2015 р., свій 70-й день народження святкує

видатний український педагог та вчений

доктор медичних наук, професор

 

feerverk1feerverk

Сікора Віталій Зіновійович!

  

Кафедра анатомії людини медичного інституту СумДУ в особі кожного співробітника висловлює щирі і найтепліші поздоровлення у цей, без сумніву, важливий день! 

Детальніше...

Слісаренко Олександр Володимирович – кандидат медичних наук

22 грудня 2014 р. Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки України своєю ухвалою затвердила рішення спеціалізованої вченої ради Державного Закладу «Луганський державний медичний університет» МОЗ України 29.600.04 про присудження наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.01 «Нормальна анатомія» Слісаренку Олександру Володимировичу.

Колектив кафедри вітає Олександра Володимировича з цією важливою подією і зичить йому нових творчих успіхів на науковій ниві. 

 

Детальніше...