Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Колоквіум з написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +

1 1
 
У рамках гранту Жанна Монне програми Erasmus+, що отримала кафедра громадського здоров'я Медичного інституту СумДУ у 2018 р., 31 жовтня 2019 р. відбулася перша зустріч серії інформаційно-тренувальних зустрічей для підготовки до написання грантів по програмі Жана Монне платформи Erasmus +. Доповідач – Сергій Кириленко – співавтор і виконавець гранту Jean Monnet grant 599989 MedEUk, докладно розповів про програму, ознайомив співробітників кафедр з основними напрямками та пріоритетами програми, веб-сайтом платформи Ерасмус.
 

Детальніше...

З нагоди 80-річчя кандидата медичних наук, доцента Ільїна Валерія Юхимовича

feerverk

feerverk

Ильин В

23 жовтня виповнилось 80 років з дня народження видатного вченого, викладача, колишнього завідувача курсом Топографічної анатомії та оперативної хірургії Сумського державного університету, кандидата медичних наук, доцента Ільїна Валерія Юхимовича.

Детальніше...

VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України

PhotoG

2-4 жовтня 2019 року в Одеському національному медичному університеті пройшов VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України.

Детальніше...

Аканні Самуель та Рубан Кирило – переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фундаментальна медицина» (англійською мовою)

3

Вітаємо Аканні Самуеля та Рубана Кирила з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фундаментальна медицина» (англійською мовою), який відбувся 25 квітня 2019 року в Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. 

Детальніше...

Савченко Антон посів ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії

5

18-19 квітня 2019 року у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з оперативної хірургії та топографічної анатомії. 

Детальніше...