Ukrainian (UK)Russian (RU)English (UK)

Дошка пошани кращіх студентів на кафедрі морфології у 2017 році

дошка пошани 2

Фінал конкурсу малюнків та презентацій на анатомічну та гістологічну тематики від студентського наукового гуртка кафедри морфології

4

   20.12.17 року відбувся фінал конкурсу малюнків та презентацій на анатомічну та гістологічну тематики від студентського наукового гуртка  кафедри морфології. 

Детальніше...

Анастасія Денисенко посіла ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Анатомія людини»

1

     20-21 квітня на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з нормальної анатомії людини.

Детальніше...

V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених

1 1

     20-21 квітня в Сумському державному університеті відбулася V Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених "Актуальні питання теоретичної та клінічної медицини".

Детальніше...

«БРЕЙН-РИНГ» з топографічної анатомії та оперативної хірургії

6 QBYZlAwVOPs

  11 квітня 2017 року відбулася інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з топографічної анатомії та оперативної хірургії  серед студентів Медичного інституту. Гра була націлена мотивувати студентів до вивчення топографічної анатомії та оперативної хірургії, розвинути інтелектуальні здібності, командний дух та ораторський хист.    

Детальніше...