Анастасія Денисенко посіла ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Анатомія людини»

20-21 квітня на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з нормальної анатомії людини.

В олімпіаді взяли участь більше 30 студентів-медиків з різних куточків України. Нашу кафедру представляли студенти 2 курсу Анастасія Денисенко і Анастасія Школа. 20 квітня був проведений теоретичний тур, де кожен учасник отримав три запитання з усього курсу анатомії людини. Завдання були розподілені між студентами випадковим чином з бази понад в тисячу запитань. Потім відбувся практичний тур, який вимагав знань латинської номенклатури, навичок роботи з анатомічними препаратами та фізичним тілом. Кожному учаснику було запропоновано 10 запитань. Заключним туром олімпіади було комп’ютерне тестування в форматі 30 запитань за 30 хвилин. Наступного дня відбулося підбиття підсумків і урочисте закриття олімпіади. За результатами трьох турів Анастасія Денисенко посіла ІІІ місце, а Анастасія Школа отримала диплом «За кращі результати теоретичного етапу». Після оголошення результатів студенти та викладачі мали можливість відвідати старовинне місто Збараж.

3а

1а

2а

Вітаємо Анастасій з заслуженою перемогою!