І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків

3 2

17.12.2016 відбувся І Всеукраїнський з'їзд хірургічних гуртків. Метою з'їзду було налагодження зв'язків, передача досвіду між студентами медичних ВНЗ. Наш медичний інститут представили студенти: Муравський Дмитро, Свириденко Діана, Січненко Дмитро, Курочка Євген, Удовиченко Станіслав.

2 2

Свириденко Діана, Січненко Дмитро, Курочка Євген, Удовиченко Станіслав. и свого гуртка за останні півтора роки. З'їзд продовжився доповіддю Тодурова М. Б. на тему "Аорто-коронарне шунтування". Далі на всіх гостей чекав двух-годинний кава-брейк, на якому усі гості поділилися досвідом своєї роботи та домовилися про майбутню співпрацю.

4 2

Після закінчення кава-брейку на учасників з'їзду чекав Брейн-ринг з Топографічної анатомії та оперативної хірургії, який складався з 21 питання. Після завершення брейн-рингу учасникам були вручені сертифікати, які затверджували участь у з'їзді. Усіх учасників нагороджував професор Черняк В. А. У з'їзді взяло участь більш ніж 100 студентів з 10 медичних ВНЗ країни.

1 1