Конференція

ppJLuO5vhc

Студенти медичного інституту взяли участь в II Всеукраїнській конференції по експериментальній хірургії.

13-15 листопада 2015 року студентка 4 курсу О.С. Максимова та студент 3 курсу Д.В. Муравський взяли участь у ІІ Всеукраїнській конференції з експериментальної хірургії, яка відбулась на базі кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Muravskiy D V

Доповідь Максимової О.С. "Характеристика міцносних параметрів довгих кісток скелета тварин різного віку після механічної травми" (наукові керівники професор В.З.Сікора та професор Г.Ф.Ткач) була відзначена журі дипломом ІІІ ступеня. І та ІІ місце посіли представники з Донецького національного медичного університету ім. М. Горького та Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. В даній конференції приймали участь студенти, аспіранти, інтерни та молоді науковці з усіх медичних ВНЗ України.

Maksimova O S

diplom

Учасники конференції мали можливість відвідати лекції професора кафедри загальної хірургії Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова Хіміча С.Д., навчитися та удосконалити свої уміння в тренінгах по експериментальній хірургії на тваринах (аппендектомія, холецистектомія, ентероентероанастамоз, гепатолобектомія, нефректомія, аугментація сечового міхура, холецистоентероанастамоз) та оволодіти базовими лапароскопічними маніпуляціями.