Візит морфологів до Словаччини

PA190199

18-21 жовтня 2015 р.делегація викладачів кафедри нормальної анатомії людини у складі професора кафедри Бумейстер В.І., асистента кафедри Приходько О.О. та студентів 6 курсу Масленко А.О. та 4 курсу Масксимової О.С. пройшли стажування на базі Академічного товариства Міхала Балудянського у м.Братислава(Словаччина) з питань перспективних напрямів наукових дослідженнь та сучасних методів викладання.

PA190164

Під час стажування взяли участь у міжнародній науковій конференції "Perspective trends in scientific research  2015", на якій виступили з доповідями на секції "Перспективні напрями наукових досліджень в медицині, фармації та біоінженерії" та прийняли участь у дискуссіях. Закордонні колеги високо оцінили виступ морфологів СумДУ.

PA190165

В роботі конференції прийняли участь науковці з Чехії, Словаччини, України та Росії.

PA190184

В рамках візиту до Медичного університету Коменського в Братиславі була проведена зустріч із зав.кафедрою анатомії людини doc. MUDr. Eliška Kubíková, PhD з метою пошуку контактів та започаткуванням співпраці з Медичним інститутом СумДУ.

PA190205

PA190167